Škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze takové cookies, které jsou nezbytně nutné pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies).

Akademické gymnáziuma Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky,školy hlavního města Prahy

Soutěže v biologii a chemii

Biologická olympiáda

www.biologickaolympiada.cz

Výsledky školního kola Biologické olympiády 2017
Nejlepší řešitelé školního kola Biologické olympiády, kteří postupují do kola krajského, jsou v kategorii A: Adéla Macháňová (3.C) a Kateřina Kašparová (2.A). Gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalším kole!
Školního kola BiO se letos zúčastnilo 10 studentů v kategorii A a 5 studentů soutěžilo v kategorii B.

   

Výsledky školního kola Biologické olympiády 2016
Školního kola 51. ročníku Biologické olympiády se letos zúčastnilo 19 studentů. Z nejúspěšnějších řešitelů obou kategorií postoupila do krajského kola v kategorii A Kateřina Janovska (4.C). Gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalším kole!

 

Výsledky školního kola Biologické olympiády 2015
Školního kola Biologické olympiády se letos zúčastnilo celkem 22 studentů. Do krajského kola v kategorii A postoupili nejlepší řešitelé Maria Holcová (4.C) a Milan Kočí (3.A). Všem zúčastněným děkujeme za účast a postupujícím gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalším kole!

Výsledky krajského kola Biologické olympiády 2015
V kategorii A se Mária Holcová umístila na 8. místě a Oldřich Milec na 21. místě z celkem 29 účastníků.
V kategorii B se Milan Kočí umístil na 10. místě z celkem 31 účastníků. Blahopřejeme ke vzorné reprezentaci naší školy!

Výsledky školního kola Biologické olympiády 2015
V letošním roce proběhl 49. ročník Biologické olympiády, které se naše škola již tradičně účastní. Ve středu 18. února se konalo školní kolo Biologické olympiády obou kategorií A i B, tentokrát na téma "Příroda ve službách člověka".
Vítězové školního kola v kategorii A jsou Mária Holcová (3.C) a Oldřich Milec (3.B), kteří postupují do krajského kola.
Vítězové školního kola v kategorii B jsou Milan Kočí a Jana Zázvorková z 2.A. Postupujícím gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů!
 

YPEF – Mladí lidé v evropských lesích

www.ypef.cz

Lesnická soutěž 2018
V pátek 16. 3. 2018 se zúčastnil tříčlenný tým studentů 3.A ve složení Karolína Kadlecová, Magdaléna Exnerová a Daniel Pitín lesnické soutěže YPEF, ve které obsadil 9. místo. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Lesnická soutěž 2017
Tým studentů 2.A ve složení Anna Babičová, Magdaléna Exnerová a Daniel Pitín se v pátek 24. 3. 2017 zúčastnili regionálního kola znalostní soutěže o významu lesů YPEF (Mladí lidé v evropských lesích), kde obsadili 12. místo. Děkujeme za účast a prezentaci školy!

 

 

Chemická olympiáda

web.natur.cuni.cz/cho/index.php