Škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze takové cookies, které jsou nezbytně nutné pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies).

Akademické gymnáziuma Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky,školy hlavního města Prahy

Anglické soutěže

English Conversation Contest 2023

Výsledky školního kola soutěže v Aj:
1. Alena Stehlíková (2.C) – promoted to the district round
2. Chiara Moles (2.B)
3. Verena Magdalena Knödlseder (2.B)
4. Kristýna Vacková (2.C)
(fotografie z akce)

 

 

 

 

Juvenes Translatores 2022

Výsledky školního kola překladatelské soutěže v Anglickém jazyce:
1. místo: Karina Ottová (4.C) – postup do národního kola
2. místo: Alena Stehlíková (2.C)
3. místo: Tomáš Amos Potoček (4.B)

 

 

 

Best in English 2022

1. místo: Táňa Adamcová, 4.D
2. místo: Muhammad Shalabi, 4.D
3. místo: Veronika Lhotková, 4.C
4. místo: Theresa Pakosta, 1.D
5. místo: Chiara Moles, 2.B
Srdečně blahopřejeme!

 

 


English conversation contest 2022

Výsledky školního kola:
1. Alena Stehlíková (1.C)
2. Chiara Moles (1.B) – 2. místo v obvodním kole
3. Kristýna Vacková (1.C)

4.–6.místo: Jakub Slezák (2.C), Simon Brestovanský (3.A), Klára Navrátilová (3.B)
Blahopřejeme!

 

Juvenes Translatores 2021

Výsledky školního kola překladatelské soutěže v Anglickém jazyce:
1. místo: Valentýna Beránková (4.D) – 4. místo v národním kole
2. místo: Hannah Cathy Bokondas (4.B)
3. místo: Tomáš Amos Potoček (3.B)
4. místo: Anežka Lea Kloubová (4.C)
Blahopřejeme!

 

Best in English 2021

1. místo: Alexandr El Tohami (2.A), Ondrej Huth (4.A)
2. místo: Sára Tomaštíková (4.B)
3. místo: Vít Tvrdík (3.C)
4. místo: Daniel Janda (3.A), Anežka Lea Kloubová (4.C)
5. místo: Chiara Moles (1.B)
z 28 účastníků (výběr z AG). Srdečně blahopřejeme!

   

 

English conversation contest 2021 online

Výsledky školního kola anglické konverzační soutěže:
1. místo: Ondřej Huth (3.A) – 2. místo v obvodním kole
2. místo: Sára Tomaštíková (3.B)
3. místo: Alexandr El Tohami (1.A)
Blahopřejeme!!! :-)

 

Juvenes Translatores 2020

Výsledky školního kola překladatelské soutěže:
1. místo: Amélie Valentina Wetterová (4.B) – 1. místo v národním kole
2. místo: Valentýna Beránková (3.D)
3. místo: Filip Neubauer (1.A)
3. místo: Ester Sokolová (4.B)

  

 

English conversation contest 2020

Category 3A (English as a foreign language):
1. Sophiya Serebryanaya (3.C) – 1. místo v obvodním kole, postup do krajského kola
2. Gabriela Hanáková (3.B)
3. Daniel Janda (1.A)
4.–6. Táňa Adamcová (1.D), Štěpán Roubíček (2.D), Simon Brestovanski (1.A)

Congratulations!

 

Juvenes Translatores 2019

Překlad z Aj do Čj:
1. Anežka Lea Kloubová, 2.C
2. Anastasia Kuzmičeva, 3.B
3. HannahCathy Bokondas, 2.B

 

Best in English 2019

Pořadí v rámci výběru z AG:
1. místo: Sára Tomaštíková, 2.B
2. místo: Markéta Řezníčková, 3.B
3. místo: Daniel Janda, 1.A