Škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze takové cookies, které jsou nezbytně nutné pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies).

Akademické gymnáziuma Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky,školy hlavního města Prahy

Piškvorky

Mistrovství České republiky v piškvorkách - pIšQworky 2009

Webová stránka soutěže: http://www.pisqworky.cz

Celorepublikové finále

Tým "Best of AG" reprezentující Akademické gymnázium zvítězil i ve finále, která se konalo v pátek 11. prosince 2009 v Brně. Gratulujeme!

Krajské kolo

Krajské kolo turnaje v pIšQworkách se konalo ve středu 2. prosince 2009. Z 16 týmů byl náš tým "Best of AG" nejlepší a postoupil do celorepublikového finále.

Oblastní kolo

Oblastní kolo turnaje v pIšQworkách se konalo ve čtvrtek 12. listopadu 2009 na půdě Akademického gymnázia. Zvítězil domácí tým "Best of AG".

 
(více fotografií)

Report z turnaje - Michal Štěpánek: Na turnaji bylo celkem 5 týmů. Zápasy jsme vyhráli ve skupině 10:0, 8:2, 9:1, 10:0; semifinále: 9:1 finále: 7:3, takže docela hladký průběh. Hráli jsme ve složení: Vladimír Nipoti (kapitán a trenér), Michal Štěpánek, Ondřej Mistr, Pavel Senčák, Slávek Bach. 2. prosince nás čeká krajský turnaj na Gymnáziu Jiřího Gutha-Jarkovského, kde určitě zabojujeme o postup do celorepublikového finále do Brna.

Školní kolo

Školní kolo turnaje v pIšQworkách se konalo ve středu 21. října 2009, zvítězil Michal Štěpánek ze 4.A.