Akademické gymnáziumškola hlavního města Prahy

Německé soutěže

Německá konverzační soutěž 2019

Kategorie III.A:
1. Sophie Serebryanaya (2.C) – 3. místo v obvodním kole
2. Pavel Vlasák (3.C) – 4. místo v obvodním kole

Kategorie III.B:
1. Jan Richtár (2.C) – postup do krajského kola
2. Olga Martynková (1.A)

Všem soutěžícím upřímně gratulujeme ke krásným výsledkům! Letos byla konkurence opravdu velká! Děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy a přejeme další úspěchy v německém jazyce a ve využití získaných jazykových dovedností při dalším studiu a později i na profesní dráze!

"Träumen Sie so weit Sie sehen, und wenn Sie dort angekommen sind, können Sie weiterblicken!" (Zig Ziglar)

 

Německá konverzační soutěž 2018

Kategorie III.A:
1. Jan Fiedler (3.C) – 4. místo v obvodním kole
2. Iva Kubatíková (2.A) – postup do obvodního kola
   Sophiya Serebryanaya (1.C) – 2. místo v obvodním kole
3. Ota Cuřín (3.C)
   Jakub Roubíček (3.C)

Kategorie III.B:
1. Jan Richtár (1.C) – 1. místo v krajském kole, postup do kola ústředního
   Anna-Maria Richtárová (3.D)
2. Johana Marešová (3.C)
3. Martin Pfeifer (1.C)

Herzliche Gratulation zum Erfolg und vielen Dank an alle Teilnehmer für ihre vorzügliche Leistung!
Wer den Erfolg gut behandelt, dem läuft er nach wie ein Hund. – Mark Twain

 

Německá konverzační soutěž 2017

Kategorie III.A:
1. Jan Fiedler (2.C) – 4. místo v obvodním kole
2. Anežka Imrychová (2.C) – 7. místo v obvodním kole
3. Julie Brabcová (1.A) – 6. místo v obvodním kole

Kategorie III.B:
Anna Marie Richtárová (2.D) – 2. místo v krajském kole

Soutěžícím děkujeme za velmi dobrou reprezentaci naší školy a doufáme, že je chuť soutěžit v jazykových dovednostech v němčině neopustí a že si o jejich úspěších přečteme i příští rok!!

 

Německá konverzační soutěž 2016

Kategorie III.A:
1.–2. místo Hana Kosová (2.C) – 6. místo v obvodním kole
1.–2. místo Nelli Kim (3.A) – 8. místo v obvodním kole
3. místo Monika Matonohová (2.C)

Kategorie III.B:
Marie Anna Richtárová (1.D) – 1. místo v krajském kole, 5. místo v kole ústředním
Adele Feigl (2.C) – postup do krajského kola

 

Německá konverzační soutěž 2015

1. Iva Benešová (3.C) – 2. místo v obvodním kole kategorie III.A - Praha 1
2. Martina Ciprová (3.C) – 4. místo v obvodním kole
3. Anna Kobilková (2.A) – 5. místo v obvodním kole

 

Německá konverzační soutěž 2014

1. Gabriela Hauptmanová (3.A) – 1. místo v obvodním kole kategorie III.A - Praha 1, 3. místo v krajském kole
2. Iva Benešová (2.C) – 5. místo v obvodním kole
3. Michael Demidov